На Харківщині прикордонники знищили три ворожі комплекси «Муром-М» (Відео)
Джерело: Держприкордонслужба
На Харківщині прикордонники бригади Гвардії наступу “Сталевий кордон” разом із побратимами із ЗСУ знищили три російські комплекси відеоспостереження “Муром-М”.
“Прикордонники бригади Гвардії наступу “Сталевий кордон” разом із побратимами із ЗСУ на Харківщині за допомогою FPV-дронів знищили 3 комплекси “Муром-М” за добу. Отож, можливості розвідувальних функцій ворога обмежено”, – зазначили у ДПСУ.
Додамо, що в Україні триває 680-та доба від початку повномасштабного російського вторгнення. За цей час українські захисники знищили понад 362 тисячі російських загарбників.
Протягом минулої доби наша авіація завдала ударів по 12 районах зосередження особового складу противника.
Підрозділи ракетних військ уразили район зосередження особового складу противника, 3 засоби протиповітряної оборони, 3 артилерійських засоби, станцію радіоелектронної боротьби та 2 пункти управління противника.
- З 29 грудня 2023 року російські війська збільшили інтенсивність ракетних атак по Україні. За час масованих обстрілів РФ використала значну частину запасів крилатих та балістичних ракет повітряного базування, що накопичували протягом минулих місяців.
- Широкомасштабна ракетна атака Росії на Україну 2 січня коштувала приблизно 620 мільйонів доларів.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.
Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.