На Харківщині «сіра зона» і кількість населених пунктів, де тривають бої, збільшується
Джерело: телемарафон
У Харківській області ситуація стає все більш напруженою. Кількість населених пунктів, де тривають бої, постійно збільшується.
Головне завдання зараз — забезпечити стабілізацію лінії фронту, сказав голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
“Ворог продовжує свої намагання просунутись вглиб Харківської області. У нас дійсно збільшилась “сіра зона”, збільшилась кількість населених пунктів, на територіях яких ведуться активні бойові дії”, – констатував він.
Синєгубов підкреслив, що українські військові ведуть зараз важкі бої, але зберігають контроль над ситуацією.
“Істотних успіхів по цих територіях немає, проте ситуація дійсно доволі важка, але повністю контрольована нашими військами”, – сказав голова ОВА.
- На чотирьох напрямках фронту тривають активні бої, сказав головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський. Загалом на передовій ситуація залишається напруженою.
- На думку аналітиків Інституту вивчення війни, наступом на Харківщині росіяни прагнуть досягнути одразу кілька цілей. Зокрема відтягнути українські сили з інших напрямків, просунутися до Харкова на відстань досягнення пострілів артилерії, створити “буферну зону” для захисту Бєлгорода й обмежити українські контрнаступальні операції в цьому регіоні.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.
Німеччина поставила Україні лише 6,5% обіцяних бронеавтомобілів MRAP (Mine Resistant Ambush Protected) з посиленим протимінним захистом.