На Херсонщині створять «підземні лікарні», – ОДА

Джерело: голова Херсонської ОДА Олександр Прокудін

Голова Херсонської ОДА Олександр Прокудін повідомив, що в області на базі чотирьох медзакладів створюють “підземні лікарні”.

“Нині вже виготовлено проєктно-кошторисну документацію, маємо позитивний експертний звіт, зараз проводяться роботи”, — сказав Прокудін.

Він зазначив, що в даних укриттях розмістять центр здачі крові, операційні, реанімаційні палати, бокси для хворих на інфекційні захворювання, а також перинатальний центр. 

“І останній проєкт, який зараз реалізовуємо, дуже важливий, – це підземний перинатальний центр, згідно вже з розробленим проєктом там передбачено організацію пологової, передпологової операційної, післяпологових палат та інше”, — додав він.

Голова ОДА також розповів, що в майбутньому планують розширити цей план на заклади освіти й створити підземні школи.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що 17 червня графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть по всій території України з 8:00 до 24:00. Більший дефіцит в енергосистемі прогнозують на тлі зростання споживання на початку робочого тижня.

Між Мексикою та Україною посилять двосторонню співпрацю. Ще буде відновлено роботу свого посольства в Україні.

Співробітник ФСБ РФ Сергій Лєбєдєв завербував військового, який перебував у Львові. Чоловік мав виконувати різні завдання, але вирішив залучити до завдання свою жінку, яка у результаті звернулася до поліції через його дії.