У Харкові побудували першу підземну школу (фото)

Джерело: міський голова Ігор Терехов в X (Twitter)

У Харкові завершено будівництво першої підземної школи. Нині допрацьовують “останні штрихи” перед початком занять.

Фото: Ігор Терехов

За даними міського голови, приміщення розраховане на 20 класних кімнат. Відтак школу розраховано на прийом 900 учнів у дві зміни.

Фото: Ігор Терехов

На наступний навчальний рік вже майже завершено набір учнів, тому цього року за парти сядуть 600 дітей.

“Висловлюємо подяку нашим міжнародним партнерам, будівельним компаніям та освітянам за втілення цього стратегічно важливого проєкту для Харкова у життя у найкоротші терміни!” – наголосив Ігор Терехов.

Також він анонсував, що планується будівництво подібних шкіл в інших районах міста.

Фото: Ігор Терехов

Фото: Ігор Терехов

Подружжя агентів ФСБ, яке скоригувало ракети РФ на лікарню в Херсоні, засудили до 15 років ув’язнення.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив у четвер, 25 квітня, що ризик військових інцидентів на білорусько-українському кордоні – досить високий.

У Миколаєві сталася трагедія під час завантаження боєприпасів, внаслідок якої загинули двоє військовослужбовців Збройних Сил України, ще двоє отримали поранення. Державне бюро розслідувань (ДБР) розпочало кримінальне провадження за фактом інциденту, що стався 24 квітня 2024 року.

Президент України Володимир Зеленський в середу, 24 квітня, зустрівся з канцлером казначейства Сполученого Королівства Великої Британії й Північної Ірландії Джеремі Гантом, який перебуває з візитом у Києві.

На трасі поблизу села Осокорівка Херсонської області російські війська скинули з безпілотника вибуховий предмет на вантажівку.