На Херсонщині український дрон-камікадзе знищив ворожий комплекс спостереження «Муром-П» (Відео)

Джерело: міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

На Херсонщині дрон-камікадзе від “Армії дронів” знищив російський комплекс спостереження “Муром-П”.

Очільник Мінцфири зазначив, що Сили оборони продовжують перетворювати техніку росіян на металобрухт. Цього разу FPV-дрон українського виробництва знищив вороже “око мордора”. Саме так називають “Муром-П”, який дозволяє російським окупантам цілодобово спостерігати за територією та просуванням українських військ.

“Пишаюся українськими розробками. Працюємо, щоб таких дронів було в сотні разів більше, а ворожих очей – менше. Дякую кожному, хто підтримує “Армію дронів” та донатить на “пташок”, – резюмував Михайло Федоров.

Води Дністровського водосховища – одного з найважливіших водних джерел України, наразі інтенсивно використовуються частково для виробництва електроенергії та виконання міжнародних зобов’язань по спуску води, що призводить до різких коливань рівня води, що завдають великої шкоди екосистемі водойми.

Прийняття Європейським Союзом 14-го пакету санкцій проти Росії затяглося, хоча Бельгія, котра головує нині в ЄС, планувала оголосити про нього ще до початку саміту G7 в Італії 13 червня. Погодження нового пакету несподівано натрапило на супротив Німеччини.

19 червня у Києві обвалилася пішохідна частина шляхопроводу на проспекті Повітряних сил України, що спричинило ускладнення руху транспорту. Раніше мер столиці Віталій Кличко запевняв, що повідомлення про неналежний стан інженерних споруд лише підживлюють роботу ворожого ІПСО.

У ЗМІ з’явилося повідомлення, що голові Центру протидії корупції готують підозру у зв’язку із “систематичною неявкою на військову службу”, а також “незаконним використанням автомобіля”, придбаного волонтерами для потреб Сил оборони. Віталій Шабунін прокоментував повідомлення, зазначивши, що це свідчить про переслідування з Офісу президента.

2-й Західний окружний військовий суд у Москві засудив громадянку України Христину Любашенко до 12 років позбавлення волі, визнавши винною у поширенні “фейків” про російську армію та “участь у терористичній організації”.