На Каньє Веста подали до суду за цькування співробітників та невиплату зарплати

Джерело: TMZ

Команда програмістів подала позов до окружного суду США проти американського репера Каньє і його керівника справами Майло Яннопулоса, звинувативши їх “примусовій праці та жорстокому або такому, що принижує гідність, поводженні”.

За словами позивачів, яких було вісім, зокрема неповнолітніх, із різних країн, найнятих для розроблення застосунку для стримінгового сервісу YZYVSN, куди музикант планував завантажити альбоми “Vultures” і “Vultures 2”, Вест і Яннопулос змушували їх працювати понаднормово, а також висміювали їх на расовому ґрунті.

Зокрема скарги почалися цієї весни, коли Каньє почав працювати над YZYVSN. Як розповіли у виданні, Майло пообіцяв групі розробників $120 тисяч, якщо вони завершать роботу над додатком, погодяться з умовами роботи і не будуть скаржитися. Але потім репер нібито наказав усім співробітникам підписати угоди про нерозголошення і пригрозив звільнити неповнолітніх, якщо вони цього не зроблять.

1 травня команда нібито допрацювала один із застосунків і відправила його Весту. Репер, за словами співробітників, не заплатив їм, що спонукало їх подати позов з вимогою про відшкодування збитків у вигляді невиплати заробітної плати та оплати понаднормових, а також емоційного стресу.

Згідно з інформацією в документах, роботодавці вимагали від неповнолітніх підписати “волонтерські” угоди. Потім менеджери створили вороже робоче середовище, оскільки в команді розробників були темношкірі співробітники. У позові йдеться, що вони висміювали членів команди на підставі їхнього віку, раси, статі, сексуальної орієнтації та національного походження. Деяких із них називали “рабами”.

Також у позові зазначається, що коли артист оголосив, що розпочинає бізнес із виробництва фільмів для дорослих, його дружина Б’янка Цензорі нібито відправила працівникові посилання з жорсткою порнографією, яка була доступною для неповнолітніх, котрі працювали над проєктом. Однак вона не фігурує як відповідач за позовом.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.