На кордоні з Чернігівщиною росіяни заміновують свої території та відбудовують фортифікації
Джерело: Вадим Мисник в етері “Суспільне. Студія”
Речник ОК “Північ” Вадим Мисник повідомив, що на кордоні з Чернігівщиною російські військові заміновують свої території та відбудовують фортифікації.
“Ми відстежуємо рухи. Це все російське угрупування “Сєвєр”. Це і Брянська, Курська і Бєлгородська області. Це єдині сили, які вони збирають і розосереджують на сотні кілометрів. Ми фіксуємо, як вони заміновують території, як вони свої фортифікації відбудовують. Тобто вони теж побоюються з нашого боку якихось дій”, –повідомив Вадим Мисник.
За словами речника ОК “Північ”, на північному кордоні з Росією спостерігаються активність ДРГ та обстріли прикордонних сіл.
Він розповів, що оперативна ситуація на північному кордоні з Росією контрольована Силами оборони України, але вона є напружена.
“Ворог дотримується своєї тактики, як обстріл прикордонних населених пунктів вздовж всієї смуги кордону. Активність ДРГ зберігається, тут нічого нового немає. Наша розвідка фіксує ці групи. Ми даємо відсіч”, – резюмував Вадим Мисник.
- Контррозвідка Служби безпеки зірвала спробу окупантів сформувати власну агентурну мережу на Харківщині. Зловмисники мали сприяти прориву російських диверсійно-розвідувальних груп для захоплення стратегічних об’єктів регіону.
- Українські прикордонники зірвали чергову спробу російської ДРГ проникнути на території України у Сумській області.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.