На кордоні з Чернігівщиною росіяни заміновують свої території та відбудовують фортифікації

Джерело: Вадим Мисник в етері “Суспільне. Студія”

Речник ОК “Північ” Вадим Мисник повідомив, що на кордоні з Чернігівщиною російські військові заміновують свої території та відбудовують фортифікації.

“Ми відстежуємо рухи. Це все російське угрупування “Сєвєр”. Це і Брянська, Курська і Бєлгородська області. Це єдині сили, які вони збирають і розосереджують на сотні кілометрів. Ми фіксуємо, як вони заміновують території, як вони свої фортифікації відбудовують. Тобто вони теж побоюються з нашого боку якихось дій”, –повідомив Вадим Мисник.

За словами речника ОК “Північ”, на північному кордоні з Росією спостерігаються активність ДРГ та обстріли прикордонних сіл.

Він розповів, що оперативна ситуація на північному кордоні з Росією контрольована Силами оборони України, але вона є напружена.

“Ворог дотримується своєї тактики, як обстріл прикордонних населених пунктів вздовж всієї смуги кордону. Активність ДРГ зберігається, тут нічого нового немає. Наша розвідка фіксує ці групи. Ми даємо відсіч”, – резюмував Вадим Мисник.

Очікується, що 25 червня США оголосить про надсилання Україні додаткової партії критично важливих боєприпасів на суму у 150 мільйонів доларів, повідомили американські посадові особи.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 24 червня. З початку доби відбулося 135 бойових зіткнень. Найгарячіша ситуація протягом дня залишалася на Покровському напрямку.

Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький заявив, що Україна мусить невідкладно розпочати будівництво об’єктів розподіленої генерації, позаяк розосередження невеликих електростанцій зробить українську енергосистему стійкішою до російських атак.

24 червня Франція, Німеччина та Польща оголосили про спільні плани щодо закупівлі високоточної зброї великої дальності, з метою заповнити прогалину в європейських арсеналах.

Верховний представник ЄС Жозеп Боррель повідомив 24 червня, що європейська сторона є “дуже близькою” до завершення роботи над текстом безпекової угоди з Україною, тож цей документ може бути підписаний цього місяця, ймовірно, під час Європейської ради, що відбудеться у Брюсселі 27-28 червня.