На Куп’янському та Лиманському напрямках українські військові ефективно стримують наступ російських військ – Міноборони

Джерело: Ганна Маляр у Telegram.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що Сили оборони ефективно стримують наступ окупаційних військ на Куп’янському та Лиманському напрямках.

За її словами, ситуація на сході складна, однак ворогу не вдається досягнути поставлених цілей.

Відтак, на Бахмутському напрямку на південному фланзі наші війська продовжують наступальні дії. Своєю чергою, російські війська безуспішно робили спроби відновити втрачене положення на околицях Кліщіївки. Наразі важкі бої тривають.

Зокрема, Авдіївський і Мар’їнський напрямки неприступні для ворога. Попри численні спроби наступу – в окупантів нічого не виходить. Однак зупиняти їх там непросто.

На Мелітопольському та Бердянському напрямках тривають наступальні дії. Попри надважкі бойові умови та супротив ворога, українські війська мають частковий успіх у напрямку Урожайне, південніше та південно-східніше села Старомайорське, що на Донеччині.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.