На Київщині працівники СБУ затримали ще трьох проросійських інтернет-агітаторів

Джерело: СБУ

Працівники Служби безпеки затримали на Київщині ще трьох проросійських інтернет-агітаторів, які виправдовували збройну агресію РФ та воєнні злочини окупантів.

Так, у Києві затримано 55-річну присяжну одного із столичних судів, яка вихваляла російського диктатора Володимира Путіна і закликала до окупації всієї території нашої держави. Жінка публікувала ворожий контент у своїх коментарях на Телеграм-каналах. Для конспірації фігурантка діяла через анонімний акаунт, але СБУ все одно знайшла зловмисницю.

У Святошинському районі Києва затримано 49-річного водія експрес-доставки, який називав збройну агресію РФ “громадянською війною” і намагався дискредитувати Сили оборони. Фігурант робив власні ефіри у Tik-Tok з аудиторією у 50 тис. користувачів і репостив там відео з російських інтернет-ресурсів.

У Броварах на Київщині затримано таксиста, який у Телеграм-каналах закликав до репресій та розстрілів українців у разі захоплення столиці.

Судово-лінгвістичні експертизи підтвердили факти інформаційно-підривної діяльності затриманих. Наразі всім трьом повідомили про підозру, їм загрожує до 8 років тюрми з конфіскацією майна. Зловмисники перебувають під вартою.

В одному з сіл Білгород-Дністровського району Одеської області поліціянти затримали 36-річну жінку за підозрою в катуванні 5-річного сина.

Правоохоронці Київщини проводять перевірку щодо жорсткого поводження з твариною.

В Миколаївській області внаслідок російської атаки загорілося поле з пшеницею та суха трава на відкритій території. Площа пожежі склала 10 га.

У Сумах зросла кількість постраждалих унаслідок ранкової атаки РФ по місту.

Вперше в історії України арештовані криптоактиви передали в управління державі. Йдеться про понад 8,3 млн USDT – це понад 372 млн грн.