На лівобережжі Херсонщини оборонці знищили чотири спостережні пункти росіян

Джерело: ОК “Південь”

Станом на 25 лютого Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад армії РФ та техніку росіян.

Зокрема за минулу добу отримали підтвердження, що у ворога на лівому березі стало менше на:

  • 64 росіян;
  • 3 гармати;
  • 1 гранатомет;
  • 1 міномет;
  • 1 розвідувальний БпЛА типу “Zala”;
  • 1 човен;
  • 1 станцію радіоелектронної боротьби;
  • 3 одиниці автомобільної техніки.

Також українським захисникам вдалося знищити чотири спостережні пункти із фортифікаційними спорудами росіян.

Зауважимо, в Україні триває 732-га доба від початку повномасштабного вторгнення РФ. За цей час українські воїни знищили понад 409 тисяч російських окупантів.

Також протягом доби авіація сил оборони завдала ударів по 13 районах зосередження особового складу противника. Також нашими захисниками знищено 2 ракети Х-31 та 4 розвідувальні БпЛА.

Підрозділами ракетних військ нанесено ураження по 1 радіолокаційній станції та 2 районах зосередження особового складу противника.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.