На лівобережжі Херсонщини оборонці знищили ворожий комплекс радіорозвідки «Таран»

Джерело: ОК “Південь”

Станом на 12 березня Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад армії РФ та техніку противника.

Зокрема протягом доби отримали підтвердження, що у ворога на лівому березі стало менше на:

  • 53 росіян;
  • 5 гармат;
  • 4 міномети;
  • 2 ударні дрони “Ланцет”;
  • 1 автоматизований комплекс радіорозвідки “Таран”;
  • 2 станції радіоелектронної боротьби;
  • 8 одиниць автобронетехніки;
  • 3 човни.

Також українські захисники знищили польовий пункт боєпостачання та спостережний пункт росіян.

В Україні триває 748-ма повномасштабного російського вторгнення. За цей час, станом на 11 березня, втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) склали понад 425 тисяч.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 8 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 1 пункту управління противника.

Підрозділами ракетних військ завдано ураження по 2 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, зенітному ракетному комплексу Бук-М1 та радіолокаційному комплексу контрбатарейної боротьби 1Л219 “Зоопарк”.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.