На лівобережжі Херсонщини Сили оборони уразили укриття особового складу росіян

Джерело: Сили оборони півдня

Станом на 13 лютого Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, зокрема знищуючи противника на лівобережжі Херсонської області.

Так, за минулу добу отримали підтвердження, що у ворога на лівому березі стало менше на:

  • 42 росіян;
  • 3 міномети;
  • 11 одиниць автобронетехніки техніки;
  • 1 антенне поле БпЛА.

Також захисникам вдалося прицільно уразити укриття особового складу противника, три польові склади з боєкомплектом, два бліндажі, один з яких був оснащений засобами радіоелектронної боротьби.

Зауважимо, в Україні триває 720-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час, станом на 12 лютого, українські захисники ліквідували понад 397 тисяч російських окупантів.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 13 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника. Силами та засобами протиповітряної оборони України знищено 7 розвідувальних БпЛА.

Підрозділами ракетних військ завдано ударів по 7 районах зосередження особового складу, 1 артилерійському засобу та 1 засобу протиповітряної оборони противника.

В “Енергоатомі” повідомили, що Запорізька АЕС знову за крок до блекауту через відключення однієї з двох наявних ліній електропередачі ПЛ-330кВ “Феросплавна-1” внаслідок російських обстрілів.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може постати перед вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.