На Львівщині адміністратори груп, де повідомлялось про роздачу повісток, передали дані учасників цих каналів до ТЦК

Джерело: місцеве видання Старосамбірські вісті

За інформацією Львівських ЗМІ, адміністратори груп у соцмережах, в яких повідомляли про місця роздачі повісток, передали дані про учасників своїх чатів до військкоматів.

Зазначається, що у соцмережах почали розповсюджуватись повідомлення про створення Telegram-каналів та чатів у Viber, де публікували інформацію про місця видачі повісток на Львівщині.

Коли ці канали та групи набрали велику кількість учасників, адміністратори груп передали їхні дані до місцевих ТЦК.

Згідно з даними, адміністратори каналів особисто написали у чатах/каналах про те, що передали дані учасників до військкоматів, мотивуючи це тим, що “оборона країни – обов’язок кожного”, як мовиться у Конституції.

  • Владиславу Дубовому, синові львівського військкома, подарували майже добудований будинок, який нині коштує близько 4 млн грн. Його подарувала 37-річна Альбіна Савчук, що придбала цю нерухомість п’ять років тому за 1,4 млн грн.

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 постраждалих. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.

Сьогодні, 25 травня, російські загарбники атакували будівельний гіпермаркет в Харкові, внаслідок чого спалахнула пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.

За даними Міністерства внутрішніх справ України, внаслідок повномасштабної війни РФ проти України, понад 19 тисяч українських дітей примусово депортовано до Росії.