Сину львівського військкома подарували будинок за близько 4 млн грн 

Джерело: розслідування NGL.media.

Владиславу Дубовому, синові львівського військкома, подарували майже добудований будинок, який нині коштує близько 4 млн грн. Його подарувала 37-річна Альбіна Савчук, що придбала цю нерухомість п’ять років тому за 1,4 млн грн.

Мовиться про добудований на 95% будинок площею майже 640 кв. метрів та присадибною ділянкою 0,09 га у Брюховичах Львівської області. Крім того, два роки тому Дубовой отримав 12 соток землі для садівництва у селі Велика Калинка за 25 км від Львова.

Фото: АрміяInform

У договорі дарування оцінювальна вартість будинку склала 518,5 тис. грн, земельної ділянки – ще 357,5 тис. грн, тобто сумарно — 876 тис. грн. Водночас експерти з нерухомості заявили, що справжні вартість ділянки та майже виконані на ній роботи коштують на менше, ніж 4 млн грн.

У 2018 році цей будинок за 1,4 млн грн продали на аукціоні СЕТАМ. Крім того, будинок має басейн площею 152 кв. метрів.

Савчук відмовилася розповідати журналістам причину такого подарунка та що її пов’язує із сином військкома. Своєю чергою, комісар Андрій Дубовой також не пояснив суть стосунків із Савчук. Син військкома назвав її давньою знайомою та родичкою, але не вдавався до подробиць. За його словами, будинок не пов’язаний із його батьком.

Фото: NGL.media

Родина Дубових і раніше отримувала дорогі подарунки: у 2018 році бабуся подарувала львівському військкому земельну ділянку у селищі Щирець Пустомитівського району та будинок площею 48,3 м2. У 2015 році його дружина отримала у подарунок 0,2 га у селі Куровичі Золочівського району.

Окрім цього, з 2018 року військкому та його дружині належать 0,07 га у селі Ясниська біля Львова та ділянка площею 0,1 га на території сільради Туринківської сільради Жовківського району з 2015 року.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

13 червня у межах 23-го засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” відбулася чергова зустріч міністра оборони України Рустема Умєрова з главою оборони США Ллойдом Остіном. Сторони визначили пріоритетний вектор у постачанні озброєння Силам оборони, наголосивши на продовженні та посиленні допомоги.