На Львівщині розпочалось буріння нової нафтової свердловини
Джерело: “Укрнафта”.
У Львівській області найбільша нафтогазовидобувна компанія України “Укрнафта” розпочала буріння нової свердловини.
ПАТ “Укрнафта” проводить буріння нафтової свердловини №105 на Верхньомасловецькому родовищі у Львівській області. Роботи розпочались із випередженням графіку і станом на сьогодні пройдено майже половину шляху – із запланованих 2213 метрів свердловина вже пробурена на 1084 метри.
Введення в експлуатацію планується у серпні 2023 року. Очікуваний початковий дебіт нафти – 24,3 тонни на добу.
Вартість будівництва складає 105 млн гривень, термін окупності – від 2 до 2,6 року. Прогнозується, що свердловина працюватиме мінімум 15 років.
Загалом на Верхньомасловецькому родовищі буде збудовано 4 нові свердловини у поточному році і ще 5 – у 2024 році – як похилоскеровані, так і горизонтальні.
У компанії зазначили, що мета “Укрнафти” – досягти енергетичної незалежності України у вуглеводнях.
“Маємо видобувати власний ресурс, щоб забезпечити внутрішнє споживання критичних для економіки галузей”, – пояснили в компанії.
- У Міненерго повідомили про ситуацію в енергосистемі України станом на 11 липня. Зокрема завершено ремонт мережевої інфраструктури ТЕС, а через негоду та падіння збитих уламків відбулось знеструмлення споживачів.
- В Україні на ремонт вивели енергоблок однієї з АЕС. Своєю чергою, це призвело до зменшення потужності енергосистеми.
Виконувачка обов’язків президентки Венесуели Делсі Родрігес заявила, що кількість загиблих унаслідок двох землетрусів зросла до понад 500.
Українську журналістку з Мелітополя, 64-річну Ірину Левченко, яку російські окупанти незаконно утримують із 2023 року, етапували із Сімферопольського СІЗО до Краснодара. Разом із нею до Росії вивезли ще близько десяти українських політв’язнів.
Росіяни знову атакували автозаправні станції в місті Суми. Внаслідок ударів по двох АЗС поранені троє людей.
Результати опитування IBRiS у Польщі продемонстрували стрімке зростання підтримки президента Кароля Навроцького. Відбувається це на тлі відкликання врученого президенту України ордену.
Шведська міністерка з питань клімату Роміна Пурмохтарі прийшла на засідання Ради ЄС у Люксембурзі з незвичним супутником – своїм тримісячним сином Адамом. Це був перший випадок, коли немовля взяло участь у засіданні міністрів ЄС.