На Львівщині стався обвал ґрунту на глибині понад 500 м: загинули два шахтарі

Джерело: голова Львівської ОДА Максим Козицький

В суботу, 29 червня, у селі Межиріччя Червоноградського району Львівської області на шахті “Відродження” обвалився ґрунт на глибині понад 500 метрів.

Під завалами опинились двоє шахтарів. Врятували чоловіків не вдалось.

Відтак загинув 37-річний Андрій Кончук, який працював на цій шахті майже 3 роки, а до того – на шахті “Великомостівська”. 

36-річний Володимир Макогін, який також загинув, працював на шахті “Відродження” шість років.

  • 16 травня російські окупанти завдали удару по території одного з вугледобувних підприємств у Донецькій області, внаслідок чого 6 шахтарів зазнали поранень.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Експерти з питань безпеки заявили, що стався “фундаментальний збій безпеки”, оскільки озброєний чоловік зміг наблизитися до Дональда Трампа достатньо близько, щоб вистрелити під час мітингу передвиборчої президентської кампанії.