На Львівщині виконали колядку «Там во Бахмуті», встановивши новий рекорд України

Джерело: “Книга світових рекордів України”

У Львівській області встановили новий рекорд України — у Стрілківській громаді 1259 учасників виконали колядку “Там во Бахмуті”. Результат зафіксувала організація “Книга світових рекордів України”.

Фото: “Книга світових рекордів України”

Метою заходу було об’єднання якнайбільшої кількості вертепів і колядок для збору коштів на підтримку 80-ї бригади під час фестивалю “Різдвяні пташки”. У номінації “Вперше” було зафіксовано наступні результати:

  • кількість людей — 1259;
  • кількість вертепів — 105;
  • кількість країн-учасниць — 8.

Фото: “Книга світових рекордів України”

Під час проведення заходу вдалося зібрати понад 3 мільйони гривень на придбання спеціалізованої техніки для військових.

Ініціаторами акції стали військовий капелан 80-ї бригади о. Іван Гальо та священник зі Стрілківської громади о. Роман Гром.

Рекордсменів привітала Ганна Крисюк, генеральна директорка Книги світових рекордів, зауваживши, що такі рекорди важливі в наш час, адже підтримка військових вкрай необхідна.

Фото: “Книга світових рекордів України”

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.