На місію американських реконструктивних хірургів обличчя та шиї відкрито набір пацієнтів

Джерело: INgenius

Відкрито набір пацієнтів на четверту місію “Face to face 2024”, в рамках якої бійцям та цивільним із травмами обличчя нададуть безоплатну хірургічну та медичну допомогу.

Хірурги із США приїдуть в Україну восени й допоможуть пацієнтам із тяжкими травмами обличчя, дефектами лицевих кісток та повік, які потребують реконструктивних операцій.

Фото: INgenius

Для участі у програмі й подачі заявки потрібно написати в месенджери Telegram, Viber, або WhatsApp за номером телефону: + 38093 781 4304

Для розгляду заявки бажано мати копії медичних виписок (за наявності), фотографії та знімки досліджень КТ/МРТ тощо. 

Американські хірурги спільно з українськими лікарями, які беруть участь у місії, відбиратимуть кандидатів. Відтак для тих, хто пройде відбір для участі в місії, операція та перебування в лікувальному закладі будуть безоплатними.

Довідково: Цю програму створено у співпраці з American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery (AAFPRS) (The Educational and Research Foundation) спільно з організаціями Razom for Ukraine та INgenius. В рамках цієї місії вже прооперовано близько 100 осіб, зокрема здійснено втручання із відновлення верхньої та нижньої щелеп шляхом пересадки кісток з інших частин тіла.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.