На Миколаївщині посадовець військової частини нарахував 1 млн гривень за нібито «бойові»

Джерело: Державне бюро розслідувань

На Миколаївщині викрито посадовця військової частини, який незаконно нарахував підлеглим 1 мільйон гривень за нібито  “бойові завдання”.

Зазначається, що з березня по липень 2022 року посадовець нараховував додаткові виплати десяти підлеглим військовослужбовцям, які, за його твердженням, виконували бойові завдання на передовій. Проте ці особи не перебували в районі проведення бойових дій, а деякі з них взагалі були відсутні на службі без поважних причин.

На цю мить посадовцю оголошено підозру у недбалому виконанні службових обов’язків, що призвело до серйозних наслідків, вчинених в умовах воєнного стану (частина 4 статті 425 Кримінального кодексу України). За вказаною статтею передбачено покарання у вигляді до 8 років позбавлення волі.

Вживаються заходи для компенсації завданих державі збитків.

Протягом доби російські армійці 18 разів вдарили по житлових масивах Донецької області, загалом область зазнала 1 843 удари, внаслідок чого поранень зазнало троє осіб.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще одну прихильницю рашизму, яка співпрацювала з російськими окупантами після захоплення Харківщини.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.