На Одещині чоловік хотів перетнути кордон на дитячому матраці з зображенням людини-павука

Фото: ДПСУ

Джерело: Держприкордонслужба

Прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали одесита, який намагався незаконно перетнути кордон через річку Турунчук на дитячому матраці із зображенням людини-павука.

За даними прикордонників, спершу чоловік планував переплисти через річку Турунчук, а потім Дністер.

Такий туристичний маршрут чоловік обрав для себе самостійно, користуючись онлайн-картою. Для подолання водної перешкоди придбав дитячий матрац з зображенням людини-павука, ласти та зібрав невеличкий рюкзак.

Прикордонний наряд, під час патрулювання ділянки кордону на катері, виявив та затримав зловмисника.

За спробу незаконного перетинання державного кордону на жителя міста Одеси складено протокол про адміністративне правопорушення ст. 204-1 КУпАП. Справу скеровано до суду.

19 червня Державний секретар США Ентоні Блінкен запевнив, що саміт Північноатлантичного альянсу, котрий відбудеться на початку липня у Вашингтоні, зосередиться на зміцненні допомоги Україні у довгостроковій перспективі.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.

Води Дністровського водосховища – одного з найважливіших водних джерел України, наразі інтенсивно використовуються частково для виробництва електроенергії та виконання міжнародних зобов’язань по спуску води, що призводить до різких коливань рівня води, що завдають великої шкоди екосистемі водойми.