На Одещині поліція викрила 14-річну дівчину, яка за гроші підпалила електропідстанцію
Джерело: поліція Одеської області
Правоохоронці розпочали кримінальне провадження щодо 14-річної дівчини, яка за грошову винагороду підпалила електропідстанцію в Одеській області.
Інцидент стався минулого тижня в одному з сіл Березівського району Одеської області. Увечері 14-річна дівчина прийшла до трансформаторної підстанції, облила її легкозаймистою рідиною та підпалила. Вона зафіксувала процес на телефон для підтвердження виконаної “роботи” замовнику.
Повідомляється, що дівчина під час пошуку “легкого” заробітку в одному з каналів телефонного месенджера погодилася за грошову винагороду здійснити підпал об’єкта електроенергетики.
Поліцейські вилучили з місця та у неповнолітньої низку речових доказів, які підтверджують її причетність до злочину. Серед них були пляшка з-під легкозаймистої рідини, ганчірка, коробка від сірників, мобільний телефон з листуванням із так званим куратором.
Слідчі розпочали провадження за ч. 2 ст. 194-1 (умисне пошкодження об’єктів електроенергетики) Кримінального кодексу України.
За скоєне їй загрожують примусові заходи виховного характеру.
- У Кіровоградській області затримали агента ФСБ РФ, який готував серію підпалів на ключових енергооб’єктах регіону, щоб знеструмити місцеві військові частини та медустанови.
Вдень 23 червня російські окупанти атакували Одещину ударними безпілотниками. Є жертва та постраждалий.
Військовослужбовці Національної гвардії України, у яких самовільне залишення частини (СЗЧ) зафіксували до 12 червня 2026 року, відтепер також можуть повернутися на службу через “Армія+”.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.
Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника повітряних атак рашистів по Запоріжжю. Ним виявився місцевий мобілізований, який самовільно залишив військову частину і пішов на співпрацю з ФСБ.
У ніч на 23 червня оператори Сил безпілотних систем ЗСУ уразили ударні дрони противника, засоби ППО, об’єкти енергетичної інфраструктури, паливно-мастильні матеріали та логістичний транспорт.