На Одещині поліція викрила 14-річну дівчину, яка за гроші підпалила електропідстанцію
Джерело: поліція Одеської області
Правоохоронці розпочали кримінальне провадження щодо 14-річної дівчини, яка за грошову винагороду підпалила електропідстанцію в Одеській області.
Інцидент стався минулого тижня в одному з сіл Березівського району Одеської області. Увечері 14-річна дівчина прийшла до трансформаторної підстанції, облила її легкозаймистою рідиною та підпалила. Вона зафіксувала процес на телефон для підтвердження виконаної “роботи” замовнику.
Повідомляється, що дівчина під час пошуку “легкого” заробітку в одному з каналів телефонного месенджера погодилася за грошову винагороду здійснити підпал об’єкта електроенергетики.
Поліцейські вилучили з місця та у неповнолітньої низку речових доказів, які підтверджують її причетність до злочину. Серед них були пляшка з-під легкозаймистої рідини, ганчірка, коробка від сірників, мобільний телефон з листуванням із так званим куратором.
Слідчі розпочали провадження за ч. 2 ст. 194-1 (умисне пошкодження об’єктів електроенергетики) Кримінального кодексу України.
За скоєне їй загрожують примусові заходи виховного характеру.
- У Кіровоградській області затримали агента ФСБ РФ, який готував серію підпалів на ключових енергооб’єктах регіону, щоб знеструмити місцеві військові частини та медустанови.
В п’ятницю, 26 червня, російські окупанти вчергове обстріляли місто Запоріжжя. Відомо про постраждалих.
Нова клінічна рекомендація розглядає надмірну вагу, діабет, захворювання нирок та серцеві захворювання як тісно пов’язані частини серцево-судинно-нирково-метаболічного синдрому, або синдрому ХКМ.
В рамках 40-денної операції впливу на РФ, воїни “Альфи” СБУ уразили судна військового забезпечення в тимчасово окупованій Керчі. Також уражені засоби протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки.
26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. Розповідаємо про його історію.
Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.