На Одещині прикордонники викрили канал нелегального продажу зброї

Джерело: ДПСУ

У Держприкордонслужбі повідомили, що прикордонники ліквідували канал нелегального продажу зброї в Одеській області.

Фото: ДПСУ

Фігуранта справи затримали під час контрольної закупки. У ДПСУ зазначають, що чоловік шукав “клієнтів” через особисті зв’язки та передавав товар також лише під час особистих зустрічей. 

Остання його угода передбачала продаж валізи, заповненої зброєю та вибухівкою. 

Фото: ДПСУ

У фігуранта вилучили три пістолети, магазини, майже 250 набоїв різного калібру, гранати, сигнальну ракету, підривачі, корпус протипіхотної міни та 6 000 грн, отримані за збут зброї на “чорному ринку”. 

Фото: ДПСУ

Фігуранта справи затримали, йому оголошено підозру. Триває встановлення каналів надходження зброї та причетних до них осіб.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.