На Одещині Росія знову атакувала енергооб’єкт ДТЕК
Джерело: ДТЕК
Армія РФ знову атакувала енергетичну інфраструктуру ДТЕК в Одеській області.
“Ворог продовжує енергетичний терор Одещини другу ніч поспіль. Під час масованої атаки знову атаковано енергетичний обʼєкт ДТЕК”, – ідеться в повідомленні ДТЕК.
Повідомляється, що енергетики розпочнуть огляд обладнання та аварійно-відновлювальні роботи одразу після отримання дозволу від військових і рятувальників.
- У ніч на 19 лютого російські війська завдали удару по енергетичному об’єкту ДТЕК в Одеській області. Внаслідок атаки без електропостачання залишилися частина будинків в Одесі та Одеському районі.
Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.
Президент Сербії Александар Вучич заявив, що залишить посаду протягом кількох тижнів і в країні можуть відбутися дострокові президентські та парламентські вибори.
Кількість жертв подвійного землетрусу у Венесуелі зросла до 1430 осіб, ще 3238 людей отримали поранення. Про це повідомляє BBC із посиланням на заяву законодавця Хорхе Родрігеса, який виступив на державному телебаченні.
За підтримки Consulado General de Ucrania en Barcelona на вітражі Саґрада Фамілія у Барселоні – одної з найвизначніших сакральних споруд у світі – написання “Kiev”, похідне від російської транслітерації, замінили на “Kíiv”.
Під час чергового обміну військовополоненими український омбудсман Дмитро Лубінець зустрівся з російською уповноваженою з прав людини Яною Лантратовою.