На Одещині водій збив семирічну дівчинку, вона померла в лікарні

Джерело: пресслужба обласної поліції

У місті Чорноморськ Одеської області водій легковика збив семирічну дівчинку, яка від завданих травм померла в лікарні.

“Поліціянти встановлюють обставини ДТП в Одеському районі, внаслідок якої було травмовано дитину”, – йдеться в повідомленні.

За даними правоохоронних органів, автопригода сталася 10 січня близько 14-ї години. Водій автомобіля Hyundai буксирував на тросі зламаний ВАЗ. Під час руху буксирувальний трос обірвався, а водій ВАЗа втратив контроль над легковиком та виїхав на узбіччя, де стояли люди, травмувавши семирічну дівчинку.

Дитину доставили в Чорноморську міську лікарню. Від завданих тілесних ушкоджень вона померла в лікарні. Також з травмами ушпиталили її матір.

Відомості про подію внесено слідчими до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Встановлюються всі обставини події.

Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.

Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.

Ризик розвитку раку може залежати не лише від ваги, але й від того, коли відбувається збільшення ваги.

Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника російських обстрілів по Запорізькій області. Зловмисником виявився громадянин РФ, який жив у прифронтовому селищі регіону і наводив повітряні атаки рашистів по обласному центру та прилеглих районах.