На передовій запустили ротацію військових — Сирський

Джерело: головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський у Facebook

На фронті запустили процеси ротацій та заміни частин і підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання. Це анонсував головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

“Позитивом є те що, незважаючи на доволі складну обстановку на всій лінії фронту, нам вдалося запустити процес ротацій та заміни частин і підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання на передньому краї. Це дозволить стабілізувати обстановку і позитивно вплине на морально-психологічний стан наших воїнів”, – написав він.

За його словами, під час візиту на Запорізький напрямок в межах роботи там прийнято “всі необхідні рішення для підвищення бойових спроможностей наших бригад”.

За два дні в результаті атак БпЛА з ладу виведено близько 12% нафтопереробних потужностей Росії.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.

Російські пропагандистські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що на Сумщині у 2025 році закриють 41 школу у 20 громадах області через відсутність фінансування – у ЦПД спростували російські фейки.

Американський посадовець у середу, 24 квітня, повідомив, що ще декілька тижнів тому США таємно відправили Україні ракети великої дальності, і 17 квітня Україна застосувала їх уперше.