На пляжах Флориди зафіксували два напади акул на людей

Джерело: The Guardian

За даними влади, на пляжі Флориди трапились дві окремі атаки акул на людей, через що деякі популярні місця відпочинку тимчасово закрили.

В п’ятницю акула вкусила 45-річну жінку, яка купалася на пляжі Вотерсаунд у східній частині штату Флорида.

Представник служби шерифа округу Волтон Корі Добриднія повідомив, що рятувальники доставили жінку до лікарні. В результаті нападу їй довелося ампутувати частину лівої руки.

Під час другого нападу приблизно через 90 хвилин акула поранила ще двох людей на пляжі Інлет, усього за 6,4 км від Вотерсаунда.

Дівчата віком 15 та 17 років купалися з компанією друзів у воді, коли акула вкусила їх.

Одна з дівчат зазнала серйозних травм і рятувальники доправили її до лікарні.

Пляжі округу Волтон, де сталися обидва напади, закрили.

“Подвійні червоні прапори тепер майорять на пляжах в околицях”, – опублікував офіс шерифа округу Волтон.

Флорида є світовим лідером за кількістю нападів акул.

За даними синоптиків у п’ятницю, 21 червня, в Україні очікується суха та тепла погода.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.