На Полтавщині російська ракета впала на подвір’я приватного будинку і не розірвалась

Джерело: голова Полтавської ОВА Філіп Пронін

Під час ранкової атаки 13 січня, одна з російських ракет впала на подвір’ї приватного будинку на Полтавщині. Після падіння ракета не розірвалась.

“На подвірʼя одного з приватних будинків у Кременчуцькому районі упала ракета, яка не розірвалася. На щастя, постраждалих немає. Пошкоджено господарчу споруду. На місці працюють профільні фахівці”, – зазначив Пронін.

Він також додав, що вибухи, які під час ракетної атаки було чутно в області – це робота ППО.

Додамо, що вранці 13 січня окупанти здійснили черговий масований ракетний обстріл України. Ворог запускав як крилаті ракети, так і “Кинжали”. У низці областей було чутно вибухи.

  • Генеральний прокурор України Андрій Костін повідомив, що РФ вже застосовувала у повномасштабній війні проти України ракети, отримані з Північної Кореї.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.