На Рівненщині від вибуху гранати загинули батько і син

Джерело: Головне управління Національної поліції в Рівненській області

В Сарненському районі Рівненської області батько і син загинули внаслідок вибуху гранати.

24 жовтня близько 20 години до поліції звернувся очільник Степанської селищної ради, що у гаражі господарства виявлені тіла його власників: 60-річного батька та його 30-річного сина. Голова сільради припускав, що загиблі отруїлись чадним газом.

Однак слідчо-оперативна група встановила, що у приміщенні здетонувала граната “Ф-1”, і вибухотехніки вилучили її уламки.

Відомо, що родина загиблих переїхала на Рівненщину у березні 2022 року з Луганської області.

За фактом загибелі двох осіб і незаконного поводження зі зброєю розпочато досудове розслідування.

Слідчі з’ясовують обставини вибуху та походження боєприпасу.

  • На півночі Рівненської області на міні підірвався мотоцикліст. Рухаючись у прикордонній зоні між селами Дроздинь та Переброди, чоловік проігнорував попереджувальні таблички “Небезпечно – міни”.
  • У Дніпропетровській області поліцейські затримали чоловіка, що підірвав гранату. Внаслідок його дій поранено двоє людей.
  • Внаслідок вторгнення Росії понад 140 тисяч кілометрів квадратних України забруднено мінами та іншими вибухонебезпечними предметами.

Німецька компанія Bosch з метою економії скорочує робочий тиждень та знижує зарплати співробітникам.

Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.

Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.

У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.

Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.