На Сході росіяни розстріляли двох українських полонених

Джерело: Сухопутні війська ЗСУ у Telegram.

Російські окупанти вбили двох українських військовополонених, які опинилися у їхньому полоні, на сході України.

Вранці 18 лютого на смузі відповідальності ОСУВ “Хортиця” росіяни знову порушили Міжнародне гуманітарне право, вбивши двох українських військовополонених.

Зазначимо, що оперативно-стратегічне угрупування “Хортиця”, що також відоме як Східне угрупування військ, охоплює території Харківської, Луганської та Донецької областей, включаючи місто Бахмут.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів. 

Високопоставлені посадовці США в п’ятницю, 12 квітня, заявили, що Китай підтримує військові зусилля Росії в Україні, допомагаючи Москві нарощувати оборонне виробництво за допомогою великої кількості верстатів, мікроелектроніки, технологій безпілотників і крилатих ракет.

Посли України в США Оксана Маркарова повідомила, що лідери 15 протестантських конфесій України написали листа до спікера Конгресу Майка Джонсона та Палати представників США.

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що якщо Росія переможе у війні, це стане “поворотним моментом в історії” й закликав надати Україні необхідну зброю.