На Таврійському напрямку українські воїни нейтралізували або знищили понад 230 ворожих БпЛА

Джерело: Олександр Тарнавський у Telegram

На Таврійському напрямку українські захисники нейтралізували або знищили 233 російських безпілотники різних типів.

Загальні втрати ворога минулої доби склали 403 особи та 39 одиниць військової техніки, не враховуючи БпЛА. Зокрема, 3 танки, 6 ББМ, 9 артсистем, 2 РСЗВ, 13 автомобілів та 5 одиниць спеціальної техніки.

Також українські Сили оборони знищили три склади боєприпасів ворога.

В операційній зоні ОСУВ “Таврія” ворог завдав 33 авіаударів, провів 38 бойових зіткнень та здійснив 1066 артобстрілів.

Водночас українські захисники та захисниці стійко тримають оборону і проводять активні дії на визначених напрямках.

Додамо, в Україні триває 708-ма доба повномасштабної російсько-української війни. Протягом цього часу українські захисники знищили більш як 386 тисяч військових РФ.

Зокрема, впродовж дня авіація Сил оборони завдала ударів по 15 районах зосередження особового складу, озброєння і військової техніки та 2 зенітно-ракетних комплексах противника. Також силами та засобами протиповітряної оборони України знищено одну керовану авіаційну ракету Х-59.

Підрозділами ракетних військ завдано ударів по 5 артилерійських засобах,  складу боєприпасів та 4 засобах протиповітряної оборони противника.

Унаслідок російської атаки на Київ у ніч на 28 червня постраждало двоє людей. Найбільше пошкоджень зафіксовано в Дарницькому районі, де виникло кілька пожеж.

Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.

25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.

25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.

Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.