На Таврійському напрямку українські воїни нейтралізували або знищили понад 230 ворожих БпЛА

Джерело: Олександр Тарнавський у Telegram

На Таврійському напрямку українські захисники нейтралізували або знищили 233 російських безпілотники різних типів.

Загальні втрати ворога минулої доби склали 403 особи та 39 одиниць військової техніки, не враховуючи БпЛА. Зокрема, 3 танки, 6 ББМ, 9 артсистем, 2 РСЗВ, 13 автомобілів та 5 одиниць спеціальної техніки.

Також українські Сили оборони знищили три склади боєприпасів ворога.

В операційній зоні ОСУВ “Таврія” ворог завдав 33 авіаударів, провів 38 бойових зіткнень та здійснив 1066 артобстрілів.

Водночас українські захисники та захисниці стійко тримають оборону і проводять активні дії на визначених напрямках.

Додамо, в Україні триває 708-ма доба повномасштабної російсько-української війни. Протягом цього часу українські захисники знищили більш як 386 тисяч військових РФ.

Зокрема, впродовж дня авіація Сил оборони завдала ударів по 15 районах зосередження особового складу, озброєння і військової техніки та 2 зенітно-ракетних комплексах противника. Також силами та засобами протиповітряної оборони України знищено одну керовану авіаційну ракету Х-59.

Підрозділами ракетних військ завдано ударів по 5 артилерійських засобах,  складу боєприпасів та 4 засобах протиповітряної оборони противника.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.