Оборонці знищили російську ракету Х-59 над Дніпропетровщиною

Джерело: Повітряне командування “Схід”

Вдень 28 січня українські захисники збили ворожу авіаційну ракету Х-59, яку російські війська запустили у бік Дніпропетровщини.

У Дніпровському районі Дніпропетровської області підрозділом Повітряне командування “Схід” знищено керовану авіаційну ракету Х-59, – мовиться у повідомленні.

Надвечір 23 січня Сили оборони збили російську авіаційну ракету Х-59, яку ворог спрямував на Дніпропетровщину.

21 січня українські захисники збили авіаційну ракету Х-59 над Дніпропетровщиною.

17 січня українські захисники збили чергову російську авіаційну ракету Х-59 над Дніпропетровщиною.

Надвечір 10 січня Сили оборони знищили ворожу керовану авіаційну ракету КАР Х-59 на Дніпропетровщиною.

Вдень 7 січня Сили протиповітряної оборони збили російську ракету Х-59 над Дніпропетровською областю.

1 січня Сили протиповітряної оборони знищили ворожу авіаційну ракету Х-59 над Дніпропетровщиною.

Зауважимо, в Україні триває 704-та доба повномасштабного російського вторгнення. За цей час, станом на 27 січня, українські захисники знищили понад 382 тисячі російських військових.

Також протягом доби авіація сил оборони завдала ударів по 4 районах зосередження особового складу, озброєння і військової техніки противника. Підрозділами ракетних військ завдано ударів по 1 артилерійському засобу та 2 складах боєприпасів противника.

Довідка. Х-59 Овод – радянська дозвукова ракета, створена у 1970-х роках, що мала вирішити завдання знищення цілей, які були захищені зенітними ракетними комплексами середньої та більшої дальності.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.