На Таврійському напрямку українські воїни знищили 27 одиниць російської техніки

Джерело: Олександр Тарнавський у Telegram

На Таврійському напрямку українські військові знищили 27 одиниць ворожої техніки та понад 460 росіян.

Серед знищеної техніки ворога – 5 танків, 3 ББМ, 2 артсистеми, 14 БпЛА, 3 автомобілі. Знищено 2 ворожих склади з боєприпасами. Зокрема, три російські окупанти здалися в полон.

Загальні втрати особового складу росіян минулої доби – 462 особи.

Вчора росіяни в операційній зоні ОСУВ “Таврія” авіаударів не завдавали. Ворог провів 43 бойових зіткнення та здійснив 547 артобстрілів.

Водночас наші захисники та захисниці стійко тримають оборону і проводять активні дії на визначених напрямках.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський розповів, що більшість трудових мігрантів та іноземців, яких правдами і неправдами заманюють до російських збройних формувань, проходить максимум 10-денну загальновійськову підготовку. За його словами, втрати під час штурмів серед таких осіб дуже значні.

 У НЕК Укренерго повідомили, що 24 липня заходи обмеження споживання діятимуть протягом всієї доби. Зокрема з 8:00 до 20:00 і з 22:00 до 24:00 діятиме одна черга відключень.

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.