На Тернопільщині помітили червонокнижного лісового кота

Джерело: “Медобори”

На Тернопільщині у природному заповіднику “Медобори” зафіксували червонокнижного лісового кота.

Зазначається, що хижак занесений до Червоної книги України, Червоного списку МСОП, CITES, і як вид, що підлягає особливій охороні, до Бернської конвенції.

В Україні цей вид вважається практично зниклим.

“Цей хижий ссавець є пращуром сучасної домашньої кішки. Він з’явився ще 650 тисяч років тому. Лісові коти дуже обережні та лякливі. Зазвичай ведуть усамітнений спосіб життя. Для “спілкування” з представниками свого роду використовують запахи. Кожен лісовий кіт має у своєму володінні приблизно десять квадратних кілометрів. За способом життя лісові коти переважно нічні наземні тварини, хоча у пошуках здобичі можуть спритно лазити по деревах. Удень вони відпочивають у затишному місці. На полювання виходять за дві години до заходу сонця й за дві години перед світанком”, – йдеться у повідомленні.

Штучний інтелект стрімко змінює спосіб, у який люди шукають інформацію в інтернеті, трансформуючи те, як користувачі орієнтуються у вебпросторі. Замість традиційних пошукових систем вони дедалі частіше звертаються до чат-ботів, котрі дають готові відповіді, а не перелік посилань, за якими можна перейти.

Правоохоронці викрили подружжя у Запоріжжі, котре організувало схему “відкатів” з родин загиблих воїнів Сил оборони за сприяння в оформленні державних виплат. У разі відмови, чоловік погрожував створенням штучних перешкод під час розгляду документів на отримання грошової компенсації. Йому загрожує до восьми років ув’язнення. 

На Харківщині правоохоронці викрили масштабне виробництво підроблених акцизних марок, вилучивши майже 5 мільйонів одиниць контрафакту. Усім трьом фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі. 

Пізно ввечері 15 липня російські війська здійснили масований обстріл Харкова. У місті пролунали потужні вибухи.

Збройні сили Тайваню розпочали навчання, вперше використавши міський громадський транспорт для підготовки до відбиття вторгнення з боку Китаю. Військові “тримали оборону” на вулицях Тайбея, аби краще підготуватися до потенційної атаки та підвищити обізнаність населення стосовно наслідків кризи.