На ТОТ окупанти змушують українських дітей писати листи російським солдатам – ЦНС
Джерело: Центр національного спротиву
За даними ЦНС, на ТОТ українських дітей змушують писати листи російським військовим.
Зокрема такий випадок зафіксовано в Олешківському будинку-інтернаті. Росіяни змусили дітей писати листи ворожим солдатам.
За ідеєю окупаційної “адміністрації”, це мали бути листи вдячності за “подарунки” від російських армійців.
“Насправді подарункові набори купляла окупаційна адміністрація, але виставляли це як подарунки солдатів, за що кожна дитина мала написати листа-подяку окупанту. У такий спосіб у дітей формували думку про приязне до них відношення окупантів”, – зазначили у ЦНС.
Такі заходи є частиною цілеспрямованої політики ворога щодо зміни самоідентифікації українських дітей, що є однією з ознак геноциду.
- За даними ЦНС на тимчасово окупованих територіях України росіяни створили базу “нелояльних мешканців”.
Генеральний директор АТ “Укрпошта” Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України, яким його визнано таким, що не відповідає вимогам професійної придатності керівника фінансової установи.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.
На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.
У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.
У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.