На ТОТ Росія майже добудувала залізницю, і «це може стати серйозною проблемою», – Буданов

Джерело: The Telegraph

Начальник Головного управління розвідки МО України зазначив, що будівництво залізниці, яку Росія будує через тимчасово окуповану територію Україну, майже завершено.

“Росія фактично вже понад рік будує залізницю, щоб зв’язати її з тимчасово окупованими південними територіями. Цей процес майже завершився, і це може стати для нас серйозною проблемою”, – сказав Буданов.

Він припустив, що Україна зможе впоратися з цим, й це буде значно легше, ніж питання з Кримським мостом.

“Сподіваюся, що ми якось впораємося з наземною ділянкою залізниці. У кожного є в цьому досвід, і це набагато легше, ніж питання Кримського мосту”, – сказав він.

Запланована Москвою залізниця має з’єднати російське портове місто Ростов-на-Дону та незаконно анексований Крим. Залізниця проходитиме через Донецьк, Маріуполь та Бердянськ.

Фото: The Telegraph

Раніше Володимир Путін оголосив, що важливу ділянку залізниці завершено.

“Щойно мені повідомили, що залізницю з Ростова-на-Дону до Донецька, Маріуполя та Бердянська відновлено. Ми продовжимо цю роботу, і незабаром потяги будуть ходити аж до Криму, і це буде ще один альтернативний маршрут, крім Кримського мосту”, – сказав він.

  • Високопосадовці Головного управління розвідки МО України розповіли виданню The Guardian, що планують третій удар по Керченському мосту і його руйнування “неминуче”.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростували “передбачення” з TikTok щодо того, що війна звершиться 18 травня.

Подружжя агентів ФСБ, яке скоригувало ракети РФ на лікарню в Херсоні, засудили до 15 років ув’язнення.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив у четвер, 25 квітня, що ризик військових інцидентів на білорусько-українському кордоні – досить високий.

У Миколаєві сталася трагедія під час завантаження боєприпасів, внаслідок якої загинули двоє військовослужбовців Збройних Сил України, ще двоє отримали поранення. Державне бюро розслідувань (ДБР) розпочало кримінальне провадження за фактом інциденту, що стався 24 квітня 2024 року.

Президент України Володимир Зеленський в середу, 24 квітня, зустрівся з канцлером казначейства Сполученого Королівства Великої Британії й Північної Ірландії Джеремі Гантом, який перебуває з візитом у Києві.