На ТОТ сходу України росіяни не здатні забезпечити проведення опалювального сезону

Джерело: Центр національного спротиву

На тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей російські загарбники не здатні забезпечити проведення опалювального сезону.

За інформацією підпілля, забезпеченість тимчасово окупованих територій сходу України прісною водою складає близько 50% від мінімальної потреби. Таким чином, системи централізованого опалення житлових будинків на ТОТ можуть не отримати достатньо прісної води для успішного проведення опалювального сезону.

Окрім цього, нестача прісної води унеможливлює відновлення виробничих процесів на захоплених підприємствах ТОТ, про яке говорять російські пропагандисти.

“Центр національного спротиву наголошує, що усі окупанти, які знищили інфраструктуру на ТОТ та поставили місцевих мешканців під загрозу замерзнути у власних домівках, будуть відповідати за свої дії. Списки працівників російських окупаційних адміністрацій вже є у нашому розпорядженні”, – зауважили у ЦНС.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.