На ТОТ України гастролюють російські артисти – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

За інформацією ЦНС, окупанти звозять на ТОТ України російських артистів для пропаганди президента РФ Володимира Путіна.

“Росіяни звозять посередніх “артистів” зі своєї провінції на ТОТ, аби створювати майданчики для пропаганди та в межах агітації на підтримку міжнародного злочинця Владіміра Путіна”, – мовиться у повідомленні.

Зазначається, що для гастролей у тимчасово окуповані частини України доставили пересувні концертні комплекси, які і будуть “трансляторами пропаганди”.

У ЦНС закликали ігнорувати “культурні заходи” ворога.

  • Російські пропагандисти вирішили залучити пенсіонерів до своїх заходів на тимчасово окупованих територіях України, створюючи “загони Путіна” за зразком тих, що діють на території РФ.

Польсько-американська літературознавиця, славістка, професорка Університету Райса в Г’юстоні, редакторка журналу Sarmatian Review Ева Томпсон пояснила, чи може мистецтво бути за щось винним, чи змінилося сприйняття російської культури за минулі 24 роки  і чому необхідно поширювати правдиву історію.

Внаслідок російської атаки по Куп’янському районі (Харківська область) поранено волонтера. Крім того, ЗС РФ атакували селище Чорне вчора, 24 лютого, близько 23:00.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.