На ТОТ України прибули митці з РФ для створення серії пропагандистських стінописів

Джерело: Центр національного спротиву

На тимчасово окуповані території України прибули митці з РФ, які мають створити серію стінописів, що возвеличують загарбницьку політику Путіна.

Відтак, митці мають намалювати низку стінописів на будинках в містах, які знищили російські загарбники. Зокрема, обличчя воєнних злочинців, які вдерлись в Україну.

Проєкт фінансується за гранти Кремля, а будинки визначає окупаційна адміністрація.

Зокрема, на тимчасово окупованих територіях України російські загарбники планують наростити темпи поширення пропаганди серед українських дітей.

Відтак, у Москві поставили задачу до кінця 2023 року збільшити кількість місцевих дитячих та молодіжних установ, зокрема й військово-патріотичних.

Відповідальним за мілітаризацію українських дітей назначили фонд “Захисник вітчизни”.

У межах нарощування темпів поширення пропаганди росіяни планують провести обов’язкові для відвідування “класні зустрічі”, “твій герой”, “дякую, браття”. Також у межах пропагандистських заходів відбуватиметься зустріч школярів з “ветеранами”.

Крім того, у Москві сформували пул артистів на гастролі, блогерів для “неформальних” зустрічей й поставили завдання перед гауляйтерами організувати безоплатні перегляди дешевих пропагандистських фільмів на ТОТ України.

Відтепер представники Міноборони України долучатимуться до робочої групи, яка розглядає питання надання дозволу військовим частинам використовувати наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори.

На Донеччині та у прикордонних районах Сумщини стартує пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека”, завдяки якому доставлятимуться ліки на деокуповані території України.

В “Енергоатомі” повідомили, що Запорізька АЕС знову – за крок до блекауту через відключення однієї з двох наявних ліній електропередачі ПЛ-330кВ “Феросплавна-1” внаслідок російських обстрілів.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.