Росіяни розробили методичку для вчителів на ТОТ про захоплення Криму у 2014 році

Джерело: Центр національного спротиву

Росіяни розробили методичку про окупацію Криму для вчителів на тимчасово захоплених територіях України, аби вони поширювали серед школярів російську пропаганду про незаконну анексію півострова.

Відтак, у захоплених школах на ТОТ України проводяться позакласні заняття на тему незаконної окупації Криму у 2014 році.

В розпорядженні Центру національного спротиву опинилась методичка, за допомогою якої окупанти мають поширювати дезінформацію серед школярів 10-11 класів.

Ключове – ворог взагалі не згадує про роль російських військових у процесі окупації півострова. Так, згідно з методичкою, до “возз’єднання Криму з Російською Федерацією” призвели виключно дії місцевого населення, яке начебто було незадоволене політикою українського уряду.

Школярам розповідають про нібито “протести” місцевих мешканців та створеннями ними “загонів місцевої самооборони”. Натомість немає жодної згадки про так званих “зелених чоловічків” – військовослужбовців ЗС РФ без розпізнавальних знаків на формі, які за допомогою бронетехніки захопили контроль над півостровом.

Таким чином російські окупанти укотре переписують історію, викреслюючи з неї всі факти, які не вписуються в пропагандистські наративи про “добровільну” окупацію Криму. Загалом, ці позакласні заняття є лише однією з численних складових розгалуженої машини російської пропаганди та дезінформації.

Сили оборони Півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад та техніку окупантів.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.