На ТОТ загарбники додатково завезли з РФ вчителів російської мови – ЦНС
Джерело: Центр національного спротиву
На тимчасово окуповані території України продовжують прибувати російські вчителі для поширення пропаганди серед українських дітей.
Нову партію гастарбайтерів з Тюмені окупанти завезли до шкіл Сорокиного Луганської області. Мовиться саме про вчителів російської мови та літератури, які прибули в регіон задля русифікації українських дітей.
На ТОТ окупанти мають дефіцит “педагогів” саме з мови та історії, адже саме ці предмети є найважливішими в політиці зміни самоідентифікації українських дітей. Тому ворог змушений ввозити відповідних спеціалістів з РФ у школи, які виконують роль пропагандистських осередків.
Додамо, що через дефіцит кадрів окупаційні адміністрації просять Москву відрядити більше педагогів на тимчасово захоплені території України.
Дефіцит кадрів спричинений тим, що більшість місцевих жителів відмовляються співпрацювати з російськими загарбниками. Відтак, окупаційні адміністрації звернулись до РФ з проханням вислати більше педагогів для роботи в окупаційних школах.
Фактично мовиться про гастарбайтерів, які будуть займатись поширенням російської пропаганди серед українських дітей.
У ЦНС зазначили, що окупанти продовжують політику геноциду української нації на ТОТ, зокрема шляхом зміни самоідентифікації дітей. В цьому процесі головну роль відіграють школи, де так звані “вчителі” насаджують російську пропаганду українським дітям.
- Окупаційні адміністрації на тимчасово захоплених територіях України отримали вказівку з Кремля збільшити кількість місцевих дітей, залучених до пропагандистських програм РФ.
- На тимчасово захоплених територіях Запорізької області ворожі поліцаї “обходять” батьківські збори в окупаційних школах.
- Російські загарбники використовують спорт як шлях до “легалізації” окупації й намагаються інтегрувати спортивні школи на тимчасово окупованих територіях України у загальну російську систему.
- У школах на тимчасово окупованих територіях України кількість охочих вивчати українську мову перевищила очікування Кремля.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.