На ТОТ Запоріжжя російські поліцаї проводять «обходи» батьківських зборів у школах

Джерело: Центр національного спротиву

На тимчасово захоплених територіях Запорізької області ворожі поліцаї “обходять” батьківські збори в окупаційних школах.

Відтак, представники каральної системи поширили практику залякування підлітків та їхніх батьків по всій території ТОТ України. Традиційно батькам погрожували позбавленням батьківських прав, а також попереджали про кримінальну відповідальністю за вчинки дітей.

Особливу увагу поліцаї приділяють батькам, чиї діти не відвідують уроки. Окупанти вимагають від батьків пояснень, адже підозрюють, що ті саботують навчальний процес. Навіть окупанти розуміють, що їхні школи виконують суто пропагандистську роль, й аж ніяк не навчальну.

Додамо, що на тимчасово окупованих територіях України російські загарбники вимагають від батьків, щоб їхні діти отримали громадянство РФ, інакше дані про них передадуть окупаційним “органам опіки”.

Батькам дітей, що вимушені ходити до окупаційних шкіл, дали час на роздуми до кінця жовтня. Відтак, росіяни поставили умову: або дитина стає громадянином Росії, або дані про неї потраплять до окупаційних “органів опіки”. Після чого дитину, відповідно, можуть примусово забрати у батьків та віддати у притулок, а потім – у прийомну сім’ю.

На Таврійському напрямку українські захисники нейтралізували або знищили 255 російських безпілотників.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров зазначив, що внаслідок постійних російських обстрілів на підконтрольній території Запорізької області знеструмлено 50 населених пунктів.

Під час візиту до України міністра оборони Швеції Пола Йонсона “Агенція оборонних закупівель” Міноборони України уклала перший прямий контракт зі шведським виробничим підприємством.

Російські війська збільшили використання безпілотників для розвідки на передовій лінії. Вони застосовують безпілотні літальні апарати різних типів, таких як Supercam, ZALA, “Орлани” тощо, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Резидента агентурної мережі ФСБ, який коригував повітряні атаки РФ на Запоріжжя, засудили до 15 років ув’язнення.