На війні проти України ліквідований ще один російський генерал – ЗМІ

Джерело: The Moscow Times

Російська армія продовжує втрачати вищий склад командирів на війні проти України. 28 листопада ліквідований заступник командира 14-го армійського корпусу РФ генерал-майор Володимир Завадський.

Зауважується, що згідно з заявою організації випускників московського вищого загальновійськового командного училища “Кремль”, 45-річний Завадський, колишній командир Таманської дивізії РФ, підірвався на міні.

Він став, ймовірно, 15-м високопоставленим генералом, що був ліквідований з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. У липні стало відомо про ліквідацію командувача 144-ї мотострілецької дивізії генерал-лейтенанта Олега Цокова.

Раніше загинули начальник штабу 35-ї загальновійськової армії генерал-майор Сергій Горячов, командувач 1-го армійського корпусу самопроголошеної ДНР генерал-майор Роман Кутузов, замкомандувача 41-ї загальновійськової армії ЦВО генерал-майор Андрій Суховецький, замкомандувача 8-ї армії Володимир Фролов та генерал-майор у відставці Канамат Боташев.

Збройні сили України раніше повідомили, що з початку війни було ліквідовано 15 російських генералів. Станом на літо 2023 року армія РФ також втратила щонайменше 58 полковників і 176 підполковників.

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.