На війні загинув ударник харківських гуртів «Заводь» та Soom Микола «Amorth» Состін
Джерело: гітарист гурту “Заводь” Олексій Ковальов в Instagram
На фронті загинув український музикант Микола “Amorth” Состін, відомий як барабанщик харківських рок-гуртів “Заводь” та Soom.
“Один з найкращих ударників України, амбасадор кайфу на Землі, частина історії українського блекметалу та гурту Soom — Коля Amorth — на щиті. Це була дика подорож. Дякую, друже, як би там не було”, — написав він.

Фото: Facebook/Amorth Drums
Микола Состін народився 22 червня 1985 року і за свою музичну кар’єру грав у кількох харківських гуртах, таких як Darklighter, “Заводь” та Soom.
Він також був учасником запису альбомів для відомих українських метал-гуртів Astrofaes, Bleeding, Drudkh та T.O.R.N.A.P.A.R.T. Окрім ударних, Состін також виконував вокальні партії. Гурт Drudkh, в якому він брав участь, є відомим блек-метал проєктом, популярним у всьому світі.
- На фронті загинув київський імунолог та молодший сержант 207-го батальйону ТрО 241-ї ОБр ТрО Андрій Рибаков.
- На фронті, від ворожого КАБу загинули боєць Третьої штурмової бригади Данило “Берсерк” та медикиня бригади сержантка Валентина Нагорна на псевдо “Валькірія”.
- У боях за Україну загинув гандболіст, гравець команди СКА-Львів Роман Заєць.
Після нічної атаки Росії на Україну міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що тиск має бути спрямований на Москву, а не на Київ.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Росія нібито готова до укладення мирної угоди, і тепер, за його словами, черга за Україною.
Колишній радник президента Польщі з міжнародних питань професор Роман Кузьняр високо оцінив виступ у Сеймі глави МЗС Радослава Сікорського, котрий відзначивши найскладнішу міжнародну політику за минуле десятиліття, зауважив, що доки НАТО залишається ефективним альянсом — Росія не має шансів на перемогу.
Поки Сполучені Штати посилюють тиск на Україну щодо домовленостей із Росією, в європейських столицях зростає занепокоєння щодо затягування повномасштабної війни.
З лютого 2023 року застосування росіянами небезпечних хімічних речовин набуло системного характеру. Попри заяви про повне знищення хімічної зброї, країна-агресор зберігає промислові потужності для її відновлення та виробництва.