На Закарпатті поліціянти заблокували канал незаконного переправлення «ухилянтів» через кордон
Джерело: пресслужба поліції Закарпатської області
Під час проведення оперативних заходів співробітники міграційної поліції ГУНП в Закарпатській області, у співпраці з прикордонниками, заблокували ще один канал незаконної переправи до країн ЄС військовозобов’язаних чоловіків, що діяв в межах Ужгородського району.
У справі фігурує раніше судимий громадянин, який для власного збагачення налагодив схему з транспортування через лінію кордону потенційних призовників. Своїм “клієнтам” він надавав детальні поради стосовно того, як не потрапити в поле зору правоохоронців та самостійно супроводжував втікачів аж до моменту перетину ними кордону.
Оперативники впіймали зловмисника разом з “ухилянтами” саме під час чергового такого “трансферу”.
Нині підозрюваний перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, попередньо у нього вилучили мобільні телефони та грошові кошти, які він отримав від клієнта.
Слідчі проводять досудове розслідування за ч. 3 ст. 332 ККУ, наразі зловмисникові загрожує до дев’яти років позбавлення волі.
- 11 липня САП та НАБУ повідомили про підозру у зловживанні впливом чинній нардепці. Детективи НАБУ також вручили повідомлення про підозру й помічниці депутатки.
- Співробітники СБУ ліквідували 8 схем для незаконного виїзду за кордон чоловіків призовного віку.
- У Вінниці затримали чоловіка, який за гроші пропонував чоловікам свою “допомогу” в ухиленні від призову.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 6 липня. На даний час відбулося 149 бойових зіткнень.
Американський репер, продюсер і підприємець Кертіс Джексон, більш відомий як 50 Cent, 6 липня відсвяткував своє 50-річчя.
Сокола Шрайка, котрий атакував російський дрон, успішно прооперували у Дніпрі. Нині у птаха розпочався період реабілітації.
В Афганістані шестирічну дівчинку у провінції Гільменд видали заміж за 45-річного чоловіка, повідомили місцеві джерела. Випадок викликав широке обурення після того, як фото з церемонії почали поширювати у соцмережах.
У Британії 17 компаній перейшли на чотириденний робочий тиждень, заробивши іноді до +130% виручки. Працівники стали рідше хворіти, тоді як їхня продуктивність зросла.