На Закарпатті у горах завершили встановлення першого вітрогенератора
Джерело: ТОВ “Френдлі Віндтехнолоджі” у Facebook
На території Нижньоворітської громади, на кордоні Львівської та Закарпатської областей, успішно завершено встановлення першої вітротурбіни вітропарку “Островський”.
Вітротурбіна з одиночною встановленою потужністю 4,8 МВт має висоту башти 120 м і діаметр ротора – 152 м. За такими технічними характеристиками ця вітротурбіна визнається “вітротурбіною середнього розміру” в порівнянні з іншими вітротурбінами, які вже працюють в Україні.
Наступним етапом є підключення до електричної мережі та початок генерації електроенергії для споживачів. Загальна встановлена потужність запланованого вітропарку складатиме 80 МВт. Очікується, що виробництво електроенергії забезпечить екологічно чистою електроенергією приблизно 50 000 домогосподарств щороку.
Впровадження вітроенергетичного проєкту здійснюється компанією “УК “Вітряні парки України”. Договір про соціальне партнерство між вітряним парком “Островський” та Нижньоворітською громадою передбачає внесення 3% від доходу від продажу електроенергії до бюджету громади. Це призначення складає майже півтора мільйона гривень щорічно на розвиток доріг, шкіл, дитячих садків та спортивних закладів.
“І це – сума від генерації лише однієї вітротурбіни, по закінченню будівництва вітропарку цей показник помножиться на кількість встановлених вітротурбін”, – заявили у компанії.
- Через потепління споживання електроенергії дещо знизилося, однак загальний рівень – все ще залишається високим.
Нова клінічна рекомендація розглядає надмірну вагу, діабет, захворювання нирок та серцеві захворювання як тісно пов’язані частини серцево-судинно-нирково-метаболічного синдрому, або синдрому ХКМ.
В рамках 40-денної операції впливу на РФ, воїни “Альфи” СБУ уразили судна військового забезпечення в тимчасово окупованій Керчі. Також уражені засоби протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки.
26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. Розповідаємо про його історію.
Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.
У селищі Високий Харківського району 49-річний місцевий мешканець облаштував наркоплантацію та продавав печиво з психотропами.