На Закарпатті заблокували нелегальний канал перетину кордону

Джерело: Нацполіція України

Правоохоронці заблокували на Закарпатті нелегальний канал перетину кордону.

Організатором, за даними правоохоронців, є 33-річний місцевий мешканець Берегівського району, який залучив до протиправних дій інших місцевих чоловіків.

За інформацією слідства, щоб уникнути блокпостів ухилянтів саджали на потяг, яким вони добирались до вказаного населеного пункту за кілька км від кордону з Румунією.

Там ухилянтів очікував інший учасник злочинної групи, який довозив ухилянтів до кордону.

17 січня поліціянти затримали одного з учасників злочинної групи під час спроби переправити двох громадян до Румунії в обхід пункту пропуску.

Іншого фігуранта правоохоронці затримали за місцем його проживання, де, серед іншого, виявили 7000 доларів, які зловмисник отримав від ухилянтів за організацію виїзду.

Підозрюваного в організації незаконного каналу переправлення та його посібника, який виконував роль таксиста, правоохоронці затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили йому про підозру.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

Діджейка Дар’ї Коломієц розповіла американському виданню Time про свій подкаст “Щоденник війни”. В есе, яке опублікували до другої річниці повномасштабного вторгення, вона згадала про початок війни та українців, чиї історії її вразили.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.