На Запоріжжі ліквідовано наркобізнес й вилучено партію «товару» на 55 млн грн

Джерело: Офіс Генерального прокурора

На Запоріжжі ліквідовано канал міжрегіонального збуту наркотиків та затримано групу осіб наркобізнесу, які спеціалізувались на реалізації метадону, канабісу та PVP. 

Фото: Офіс Генерального прокурора

Роздрібний збут наркотичних речовин вони проводили не лише серед жителів Запорізької області, а й інших регіонів України.

Відомо, що щомісяця група отримувала понад 1 млн грн від продажу наркотиків.

Під час обшуків правоохоронці вилучили 36,5 кг метадону, 5,5 кг ймовірно психотропної речовини PVP, 2 кг канабісу високої якості, а також гроші, банківські картки, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, електронні ваги та зіппакети.

Фото: Офіс Генерального прокурора

Загальна оцінка конфіскованих наркотиків та психотропних речовин на “чорному ринку” складає 55 млн грн.

Зараз вирішується питання щодо застосування запобіжних заходів у вигляді тримання всіх підозрюваних під вартою.

Слідство продовжується, встановлюють постачальника гуртових партій наркотиків та здійснюють ідентифікацію осіб, причетних до наркобізнесу.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.