У Києві фармацевти незаконно продавали нарковмісні медичні препарати

Джерело: Нацполіція України

У Києві повідомлено про підозру фармацевтам трьох аптек, які незаконно продавали нарковмісні медичні препарати.

Поліціянти задокументували факти незаконного продажу у трьох аптеках однієї з аптечних мереж комбінованих наркотичних лікарських засобів, які містять у своєму складі кодеїн.

Під час проведення обшуків правоохоронці вилучили понад шість тисяч пігулок, обіг яких обмежено, комп’ютерну техніку, касові апарати, службову документацію та гроші.

Чотирьом фармацевтам вже повідомлено про підозру. Їм загрожує до трьох років позбавлення волі.

Голову Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова затримали силовики після подій у республіці 23 червня, під час яких невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.