На Запорізькому напрямку воїни бригади «Спартан» знищили особовий склад росіян (Відео)
Джерело: міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко у Telegram
На Запорізькому напрямку воїни бригади “Спартан” Гвардії наступу знищили особовий склад ворога, який намагався штурмувати позиції українських захисників.
Ворожий штурм був безуспішним. Адже вдала взаємодія піхоти, аеророзвідки та артилерії не залишила шансів окупантам.
“Наші “спартанці” відбили атаку російських штурмовиків на Запорізькому напрямку. Воїни бригади “Спартан” Гвардії наступу знищили особовий склад противника, який намагався штурмувати наші позиції. І так буде з кожним, хто прийде зі зброєю на нашу землю”, – зазначив очільник МВС України.
Додамо, що в Україні триває 638-ма доба від початку повномасштабного російського вторгнення. За цей період часу українські захисники ліквідували понад 321 тисячу окупантів.
Протягом доби авіація Сил оборони завдала ударів по 11 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.
Підрозділи ракетних військ уразили 13 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, пункт управління, засіб протиповітряної оборони, 4 артилерійських засоби та склад боєприпасів противника.
- Міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що Сили оборони та безпеки України витіснили російські військові кораблі з Чорного моря та поступово відновлюють свободу мореплавства, навіть не маючи власного потужного військового флоту – “такими є результати наших асиметричних дій”.
- Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що окупанти втратили два десантні катери та командира катера завдяки роботі морських дронів.
- Спецпризначенці Департаменту кібербезпеки Служби безпеки України знищили два ворожі спостережні комплекси “Муром-М”.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.