На Житомирщині відновили лікарню, яка була пошкоджена росіянами у перші місяці війни

Джерело: МОЗ України

У Житомирській області відновили лікарню, яка була пошкоджена російськими загарбниками у перші місяці повномасштабного вторгнення.

На початку березня минулого року внаслідок вибухової хвилі від ворожої ракети та снарядів, випущених по місту, було пошкоджено Коростенську центральну районну лікарню.

У медзакладі було вибито вікна на чотирьох поверхах у п’ятиповерховому центральному корпусі медичного закладу. Крім того, будівля лікарня потребувала поточного ремонту.

У відомстві зазначили, що Коростенська ЦРЛ – багатопрофільний медзаклад, де за рік можуть отримати медичні послуги 47 тис. мешканців регіону. Ліжковий фонд лікарні розгорнутий на 190 ліжко-місць.

Завдяки спільним зусиллям партнерів та коштом з резервного фонду державного бюджету у лікарні вдалося повністю замінити вікна на чотирьох поверхах та здійснити поточний ремонт.

Зараз медичний заклад продовжує працювати цілодобово, рятуючи життя та здоров’я жителів не лише області, а й внутрішньо переміщених осіб та захисників України.

За даними МОЗ, загалом від початку повномасштабної війни в Україні пошкоджено 1 455 об’єктів медзакладів та 190 – зруйновані вщент. 411 об’єктів медзакладів вдалося відновити повністю та ще 412 – відновлено частково.

При цьому на Житомирщині відновлено 24 об’єкти медзакладів, ще 18 об’єктів – відновлені частково.

Президент Володимир Зеленський оприлюднив відео з нагоди третьої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

За даними аналітиків, Сили оборони України просунулися на Торецькому напрямку, тоді як російські загарбники – на Покровському та Сіверському.

У третю річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну до Києва прибули президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та президент Євроради Антоніу Кошта.

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров 24 лютого, ймовірно, відвідає Туреччину, щоб обговорити переговори Москви з представниками США щодо завершення війни в Україні та можливу роль Анкари в цьому процесі. Про це повідомило джерело у Міністерстві закордонних справ Туреччини.

Патріарх Варфоломій I заявив, що суверенітет України не підлягає переговорам і не може стати предметом торгів.