На Житомирщині відновили лікарню, яка була пошкоджена росіянами у перші місяці війни

Джерело: МОЗ України

У Житомирській області відновили лікарню, яка була пошкоджена російськими загарбниками у перші місяці повномасштабного вторгнення.

На початку березня минулого року внаслідок вибухової хвилі від ворожої ракети та снарядів, випущених по місту, було пошкоджено Коростенську центральну районну лікарню.

У медзакладі було вибито вікна на чотирьох поверхах у п’ятиповерховому центральному корпусі медичного закладу. Крім того, будівля лікарня потребувала поточного ремонту.

У відомстві зазначили, що Коростенська ЦРЛ – багатопрофільний медзаклад, де за рік можуть отримати медичні послуги 47 тис. мешканців регіону. Ліжковий фонд лікарні розгорнутий на 190 ліжко-місць.

Завдяки спільним зусиллям партнерів та коштом з резервного фонду державного бюджету у лікарні вдалося повністю замінити вікна на чотирьох поверхах та здійснити поточний ремонт.

Зараз медичний заклад продовжує працювати цілодобово, рятуючи життя та здоров’я жителів не лише області, а й внутрішньо переміщених осіб та захисників України.

За даними МОЗ, загалом від початку повномасштабної війни в Україні пошкоджено 1 455 об’єктів медзакладів та 190 – зруйновані вщент. 411 об’єктів медзакладів вдалося відновити повністю та ще 412 – відновлено частково.

При цьому на Житомирщині відновлено 24 об’єкти медзакладів, ще 18 об’єктів – відновлені частково.

Уряд Норвегії виділив кошти на підготовку українських пілотів та технічного персоналу F-16 в 2025 році.

Внаслідок збройної агресії РФ на Харківщині минулої доби постраждали вісім людей.

Головне управління розвідки повідомило, що війська КНДР незабаром можуть взяти безпосередню участь у боях.

У грудні, коли температура зашкалює за мінус, натовпи туристів заповнюють Селище Санта-Клауса — тематичний зимовий парк поблизу Полярного кола. Вони катаються на оленячих упряжках, смакують коктейлі в крижаному барі та навіть зустрічаються зі Святим Миколаєм у Рованіемі, що називає себе “офіційною столицею Санта-Клауса”. 

Європейська комісія висловила критику на адресу телемарафону «Єдині новини», зокрема щодо його фінансування з державного бюджету та об’єктивності. Брюссель у жовтні офіційно озвучив занепокоєння цією ситуацією, що може мати значні наслідки для України.